top of page

Rotalarımız

1 Mayıs 2021 - 23 Ekim 2021 tarihleri arasında her Cumartesi hareket...

Marmaris - Hisarönü - Marmaris 1.Gün : Marmaris Limanından tekneye biniş. Turunç koyuna hareket. Akşam yemeği ve konaklama.
2.Gün : Sabah kahvaltıdan sonra hareket. Güzel bir seyirden sonra Arap Adası'na varış. Öğle yemeği ve yüzme molaları. Sonrasında Bozukkale'ye hareket. Akşam yemeği ve konaklama.
3.Gün : Kahvaltı sonrası Datça'ya hareket. Öğle yemeğinden sonra yüzme molası ve Datça'da serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama.
4.Gün : Kahvaltının ardından Aktur'a hareket. Öğle yemeğinden sonra yüzme molası. Akşamüzeri Bencik koyuna varış. Akşam yemeği ve konaklama.
5.Gün : Sabah Selimiye'ye doğru seyir. Öğle yemeği  ve yüzme molası. Sonrasında Orhaniye'ye hareket. Akşam yemeği ve konaklama.
6.Gün : Kahvaltı sonrasında Dirsekbükü'ne geçiş. Yüzme molaları ve öğlen yemeği. Sonrasında Bozburun'a hareket, akşam yemeği ve konaklama.
7.Gün :  Kahvaltı sonrası Kadırga koyunda yüzme molası ve öğle yemeği. Öğleden sonra Cennet adasında yüzme molası. Sonrasında Marmaris'e doğru seyir. Akşam yemeği ve konaklama.
8.Gün : Kahvaltı sonrasında tekneden çıkış.

bottom of page