top of page

Rotalarımız

1 Mayıs 2021 - 23 Ekim 2021 tarihleri arasında her Cumartesi hareket...

Bodrum - Gökova - Bodrum 1.Gün : Bodrum Limanından tekneye biniş. Bodrum'da akşam yemeği  ve ya marinada ya da Orak Adasında konaklama.
2.Gün : Sabah erken saatte hareket. 3 saatlik bir seyirden sonra Yedi Adalar bölgesine varış. Öğle yemeği ve yüzme molaları. Akşam yemeği ve konaklama.
3.Gün : Kahvaltı Yedi Adalar civarındaki farklı koylarda yüzme molaları. Öğle yemeğinden sonra Küfre Koyuna hareket. Akşam yemeği ve konaklama.
4.Gün : Kahvaltı sonrasında Löngöz koyuna hareket. Öğle yemeğinden sonra Değirmenbükü'nde yüzme molası. Akşamüzeri İngiliz Limanına varış. Akşam yemeği ve konaklama.
5.Gün : İngiliz Limanından sabah Sedir Adasına (Kleopatra Plajı) hareket. Öğle yemeği  ve yüzme molası. Sonrasında Karacasöğüt'e doğru seyir. Akşam yemeği ve konaklama.
6.Gün : Kahvaltı sonrasında Gökova körfezinin karşı kıyısına geçiş. Akbük yakınlarındaki koylarda yüzme molaları ve öğlen yemeği. Sonrasında Çökertme'ye hareket, akşam yemeği ve konaklama.
7.Gün :  Kahvaltı sonrası Kise Bükü koyunda  yüzme molası ve öğle yemeği. Öğleden sonra Adaboğazı'na hareket. Akşam yemeği ve konaklama.
8.Gün : Kahvaltı sonrasında Bodrum'a varış ve tekneden çıkış.

bottom of page